درباره بازسازی ساختمان تهران

بازسازی خانه های قدیمی به ثمر رساننده آسایش و نمود نوست.با این حال،پیش از آنکه آغازگر “مراحل بازسازی خانه“باشید،آن را به عنوان طرح تجاری یا پروژه ای انحصاری بر روی کاغذ بیاورید.اگر قصد دارید هزینه بیشتری صرف کنید،یک معمار استخدام کنید.اما اگر می خواهید از صرف هزینه های گزاف بزنید،خودتان باید مدیریت این امر را به عهده بگیرید.

مراحل بازسازی خانه قدیمی

مراحل بازسازی خانه پیشنهادی اتاق،همچنان منزلتان را زیبا خواهد کرد.اما پیش از آن،به طور موثر بر روی روند برنامه ریزی متمرکز می باشد.مراحل ذیل به شما متذکر می شود که چگونه می توانید طرح کلی بازسازی را به طرح های جزئی تر تقسیم کنید.

بخش بندی کلیت طرح،نخستین مرحله از مراحل بازسازی خانه به شمار می رود.بهتر است طرح کلی را به طرح های جزئی تقسیم کنید و به هرکدام از طرح های جزئی به مثابه طرح کلی بنگرید.

اگر معمار استخدام کنید،معمار با ارزیابی نیازهایتان خانه را بازسازی می کند.بنابراین،من باب مورد مشابه هدف نهایی از هر فضا را برآورد نمائید.سپس با توجه به آن ها تصمیم کلی اتخاذ کنید و مطابق برنامه پیش بروید.
بودجه بندی بازسازی :از آنجا که قصد دارید مراحل بازسازی خانه را با صرف کمترین هزینه پیاده کنید،کل هزینه ها و محدودیت ها را برآورد نمائید.تعویض درب و پنجره ها

ابتدا بودجه خود را بررسی کنید و سپس به دنبال المان های مورد نیاز نوسازی خانه بروید.این موضوع باعث می شود تا جدی تر دنبال طرح را بگیرید و آن را نیمه رها نکنید!
تحقیق درباره تعمیرات منزل:با توجه به بودجه دنبال فاکتورهای مورد نیاز و محبوبتان بروید.ممکن است بخواهید مابین وبسایت های آنلاین،سمساری ها و برخی فروشگاه های مبلمان دست دوم بگردید تا فاکتورهای دلخواهتان را با قیمت پایین تر و مناسب تر بیابید.

درب ها و ورودی ها در بازسازی چگونه باشد؟

درب ها تاثیرگذارترین وجه خانه شما هستند.اگر اطمینان دارید که درب ها در وضعیت خوبی به سر می برند و توان تعویض شان را نیز ندارید،آن ها را رنگ کنید.درب ها روشنایی فضا را تحت تاثیر قرار می دهند.بسیاری از طراحان دیوارها را به یک رنگ درمی آورند و سپس سقف،قرنیز و درب ها را با رنگ 50 درصد روشن تر از رنگ دیوار نقاشی می کنند.بدین ترتیب،تعمیر درب ها جزء ابتدایی ترین مراحل بازسازی خانه به شمار می رود.

رنگرزی در بازسازی:ممکن است طی مراحل بازسازی خانه بخواهید رنگ جدیدی را امتحان کنید.اما این نکته را فراموش نکنید که رنگرزی دیوارها به شدت بر روی نورپردازی و روشنایی فضا تاثیرگذار خواهد بود.

در حالی که انتخاب پالت های رنگی متفاوت به دور از عقل سلیم است،انتخاب دو رنگ متضاد سفید و سیاه اقتصادی بوده و نمای خانه را مدرن جلوه می دهد.

بزرگ نمایی اتاق کوچک در بازسازی

اغراق دربزرگنمایی فضا،یکی از فاکتورهای حائز اهمیت مراحل بازسازی خانه محسوب می گردد.در حالی که بسیاری از اتاق ها کوچک به نظر می رسند،اما راه زیبا و اقتصادی ای به منزله بزرگنمایی فضای محقر وجود دارد.و آن استفاده از آینه هاست.

استفاده از آینه ها و آینه کاری یکی از راه های ایرانیزه کردن طراحی داخلی منازل برشمرده شده و با ایجاد اوهام بصری و نوری باعث بزرگنمایی فضا می شود.
قفسه بندی آشپزخانه در بازسازی:جمع و جور کردن و حداکثر جاسازی خرده اسباب آشپزخانه و انباری مرحله مهم نوسازی و طراحی داخلی خانه می باشد.

حتی اگر مراحل بازسازی خانه را به اتمام رسانده باشید،اما قادربه جاسازی جزئیات نباشید،کل طراحی تان زیر سوال می رود.بنابراین،به دنبال راه حل های اقتصادی باشید.کابینت های آشپزخانه،قفسه های آماده و یا بازیافت شده از جمله گزینه های مناسب و ارزان قیمت هستند.
نصب پنجره در بازسازی :بیشتر خانه های قدیمی قربانی فضاهای غیرنورگیر شده اند.و فضاهای غیرنورگیر به ابعاد کوچک خانه دامن می زنند.بنابراین،می توان پیش بینی کرد که راه حل چنین مشکلی نصب پنجره های بزرگ باشد.

با وجود آنکه نصب پنجره های بزرگ یکی از مراحل بازسازی خانه به شمار می رود،اما،همچنان خواستار صرف هزینه بالایی است.اگر تصور می کنید از پس تقبل هزینه نصب پنجره برنمی آیید،فریم پنجره ها را به رنگ روشن تر درآورید.
نوسازی حمام در بازسازی:برخی محصولات ارزان قیمت هستند که با خریداری آن ها می توان به سرویس بهداشتی و حمام جلوه ای تازه بخشید.به دنبال شیرآلات نو باشید و یا اگر برنامه ندارید شیرآلات را تعویض کنید،به فکر تعمیرشان باشید.

در صورت نیاز به تنوع،کابینت های سرویس بهداشتی را رنگ آمیزی کنید و سپس فشار دوش حمام را اصلاح کنید.

بازسازی کفپوش در بازسازی:بازسازی کفپوش ممکن است گزینه ای گران باشد.با این حال،جزء نهایی ترین مراحل بازسازی خانه می باشد.به دنبال بازسازی کفپوش می توانید از گزینه های ارزان به منزله پوشانیدن و تعمیر کف استفاده کنید.

:Published Date:5/30/2024 3:25:55 PM
تلفن تماس فوری درباره بازسازی ساختمان تهران